Deuchert Heinrich (1840 - 1923)
Za vsí, signováno vlevo dole H. Deuchert, olej/plátno, 28,5 x 38,5 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |